İade ve Garanti Şartları

       Ürün İade ve Garanti Şartları 

      www.aryaotoyedekparca.com müşteriye teslim tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde,ürün ambalajı açılmamış halde iade hakkı tanımaktadır.Fakat müşteri memnuniyeti için grefiksel ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz.Ürün iadesi için sadece müşterinin ürün iade talep formunu  doldurarak www.aryaotoyedekparca.com 'a ulaştırması yeterlidir.www.aryaotoyedekparca.com hatası dışındaki  tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye ait olup ve  ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Tüm iade gönderileri MNG ve Yurtiçi Kargo firmaları ile kabul edilmektedir.Yalnızca ; www.aryaooyedekparca.com 'dan elektrik ve ateşleme ürünlerinde hiç bir suretle iade kabul edilmemektedir.
 
İade etmek istediğiniz ürünü yada ürünleri, faturası, hasarsız orijinal ambalajı varsa aksesuar ve kullanma klavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese MNG Kargo veya Yurtiçi Kargo firmaları ile gönderiniz. Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için  ürünü başka bir poşet ya da koli içine koymanız daha iyi hizmet açısından fayda sağlar. Fatura zarfınızın içine kişisel sipariş bilgilerinizi ve iade nedeninizi belirten bir not koymayı unutmayınız.
 
Ücret iadesi ise; yapılacak kullanım testi ardından en geç  10 iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesab kartınıza veya kredi kartınıza aktarılacaktır.
 Önemli Uyarı: Karşılıklı Mutabakat Sağlanmaksızın Yapılan Tek Taraflı İadeler Kesinlikle Kabul Edilmeyecektir.